Struktura KP v Ostravě > PS Romské etnikum > články

Pracovní příležitost ve Vzájemném soužití o.p.s.

Vzájemné soužití

05.02.2019 - PS Romské etnikum -> články

Vzájemné soužití o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici: sociální pracovník v Terénních programech organizační jednotky Helpale. Mezi požadavky patří minimálně ukončené vyšší odborné vzdělání sociálního směru nebo VŠ vzdělání sociálního směru (splnění kvalifikačních předpokladů dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách), dobré komunikační schopnosti, předchozí praxe a zkušenost z přímé práce s klenty a čistý třestní rejstřík. Orientační plat v rozmezí 17 500 - 20 000 Kč dle dosaženého vzdělání a délky praxe. Předpokládaný nástup březen - duben 2019. Uzávěrka přihlášek je 21.2.2019.


Minorita? Majorita? Komunita! Bedřiška!

Plato

23.11.2018 - PS Romské etnikum -> články

Srdečně Vás zveme do galerie PLATO Ostrava v sobotu 24.11. od 10 do 17 hodin na celodenní akci Minorita? Majorita? Komunita! Bedřiška! a v úterý 27.11. v 17 hodin na zahájení výstavy Paměť Romů očima dětí.

Minorita? Majorita? Komunita! Bedřiška!

Komunitní den s obyvateli osady Bedřiška a iniciativami, kterým se společně podařila velká věc. Co se stalo a co s osadou bude? K tomu workshop pro rodiny s dětmi, vaření, oběd, povídání, hudba a tanec, projekce, prezentace, diskuze...

Paměť Romů očima dětí
Tvůrčí výstupy ze stejnojmenného projektu o.p.s. Vzájemné soužití, zaměřeného na poznání tragického osudu romských komunit v období holokaustu.


Pracovní příležitost ve Vzájemném soužití o.p.s.

Vzájemné soužití

25.06.2018 - PS Romské etnikum -> články

Vzájemné soužití o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník v Terénních programech organizační jednotky Helpale. Požadováno je vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, dobré komunikační schopnosti, předchozí praxe a zkušenost z přímé práce s klienty a čistý trestní rejstřík. Vítána je dobrá znalost romské problematiky a sociálně vyloučených lokalit, vysoké pracovní nasazení a flexibilita. Organizace nabízí možnost dalšího vzděávání a seberealizace, osobní rozvoj, práci v česko - romském pracovním týmu. Výše platu bude stanovena s ohledem na dosažené vzdělání a délku praxe (orientačně 17.500 - 20.000 Kč). Uzávěrka přihlášek je 31. 8. 2018, předpokládaný termín nástupu září - říjen 2018.


VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ DO NÍZKOPRAHOVÉHO ZAŘÍZENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ LIŠČINA

Vzájemné soužití

12.09.2017 - PS Romské etnikum -> články

Vzájemné soužití o.p.s. přijme pracovníka v sociálních službách do Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Liščina (dále jen NZDM-KC Liščina).

  • Pracovní poměr na 1,0 úvazku
  • Pracovní doba: 11.30 – 20.00 h (po-pá, příležitostně víkendové akce, tábor)
  • Předpokládaný nástup: co nejdříve, dle domluvy  
  • Místo výkonu práce: NZDM-KC Liščina, Sodná 25, Ostrava-Hrušov