Struktura KP v Ostravě > PS Občané sociálně vyloučení a ohroženi sociálním vyloučením > články

Veřejná akce POD POVRCHEM

Rozkoš bez rizika

19.11.2019 - PS Občané sociálně vyloučení a ohroženi sociálním vyloučením -> články

ROZKOŠ bez RIZIKA vás zve na veřejnou akci v rámci kampaně Pod povrchem, která upozorňuje na sociální stigma a jeho vliv na život člověka. Veřejná akce v Kulturním centru Cooltour proběhne 2. prosince od 16:30 do 19:00. Těšit se můžete na vernisáž fotografií spojenou s diskuzí pro veřejnost na téma dopad Sociálního stigmatu na naši svobodnou volbu.
V panelové diskuzi od 16:30 vystoupí:
Mgr. Iveta Urbánková, sociální pracovnice, psychoterapeutka z organizace Persefona, která se věnuje obětem domácího a sexuálního násilí,
Mgr. Petra Feller, vedoucí sociální divize v organizaci ROZKOŠ bez RIZIKA, která se zabývá poskytováním zdravotních a sociálních služeb ženám poskytujícím placené sexuální služby,
Miroslava Slívová, peer pracovnice organizace ROZKOŠ bez RIZIKA, která sama pracovala v sexbyznysu.


DNY PROTI CHUDOBĚ OSTRAVA 2019

AS + CHO

02.10.2019 - PS Občané sociálně vyloučení a ohroženi sociálním vyloučením -> články

Armáda spásy a Charita Ostrava srdečně zvou na akce 14. ročníku kampaně Dny proti chudobě Ostrava 2019, která se koná dne 14.10.2019. O jednotlivých aktivitách kampaně naleznete informace v přiloženém dokumentu. Tento den proběhne také panelová diskuze na téma CHUDOBA A SOCIÁLNÍ STÁT od 17:00 hod., kterou moderuje Ing. Zbyněk Pražák, Ph.D.


Výběrové řízení na pozici PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

11.04.2018 - PS Občané sociálně vyloučení a ohroženi sociálním vyloučením -> články

Nová šance, z.s. se sídlem Stará cesta 121/6 v Ostravě - Hrušově vypisuje výběrové řízení na pozici PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH pro práci v azylovém domě. Jedná se o práci na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou s nástupem od 1. 5. 2018. Jedná se o práci v nepřetržitém provozu.


Výběrové řízení na pozici VEDOUCÍ AZYLOVÉHO DOMU

17.01.2018 - PS Občané sociálně vyloučení a ohroženi sociálním vyloučením -> články

Azylový dům Nová šance, z.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici VEDOUCÍ AZYLOVÉHO DOMU. Náplní práce bude zajištění vedení a provoz sociální služby a souvisejících aktivit v azylovém domě, podílení se na zvyšování kvality sociální služby, odpovědnost za příslušné agendy a evidenci související s výkonem práce a provozem azylového domu. Jedná se o práci na plný pracovní úvazek, tj. 40hod/týden, nástupní plat 23 000Kč.