Struktura KP v Ostravě > PS Občané s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením > články

Kurz BEHAVIORÁLNÍ TERAPIE V TEORII A PRAXI

28.11.2017 - PS Občané s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením -> články

Vážené kolegyně, vážení kolegové, rodiče a pečující, rádi bychom Vás pozvali k účasti na 46 hodinovém vzdělávacím kurzu, který pořádá Mikasa, z.s. ve spolupráci s Polskou asociací behaviorální terapie s názvem: BEHAVIORÁLNÍ TERAPIE V TEORII A PRAXI (3 modulový základní kurz), který se uskuteční v termínech: 6. – 7. 1. 2018 a 13. -14. 1. 2018 v prostorech Gcentra, Čujkovova 40a, 700 30 Ostrava – Zábřeh. Kurz je určen pro sociální pracovníky, pracovníky v přímé péči, speciální pedagogy, pedagogy, psychology, studenty, rodiče a všechny zájemce o behaviorální terapii. Kapacita kurzu: max. 50 osob. Časová dotace: 45 hodin. Cena vzdělávacího kurzu: 9 000,- Kč (cena zahrnuje organizační zajištění kurzu, drobné občerstvení, překlad z polského jazyka)

Pokud máte o toto školení zájem, vyplňte, prosím, přiloženou přihlášku na vzdělávací akci a zašlete ji na zastupce.predsedy@mikasa-detem.cz.
V případě volného místa budete informování o registraci vaší přihlášky a bude vám vystavena zálohová faktura na úhradu kurzovného. Kontaktní osoba:
PhDr. Michal Panáček, PhD.
, zástupce předsedkyně MIKASA z.s., manažer služeb MIKASA z.s., tel. 777 88 15 56, e-mail: zastupce.predsedy@mikasa-detem.cz