Struktura KP v Ostravě > PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi > články

Ostravské týdny pro duševní zdraví - CRAZY FEST 2020

26.08.2020 - PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi -> články

MENS SANA, z. ú. pořádá akce pod názvem Ostravské týdny pro duševní zdraví (OTDZ) v rámci celorepublikové kampaně Týdny pro duševní zdraví. Akce budou probíhat od 2. září do 10. října 2020, jenž je Světovým dnem duševního zdraví, který každoročně vyhlašuje World Federation for Mental Health. Stěžejní akcí OTDZ v Moravskoslezském kraji, na kterou Vás srdečně zveme, je uspořádání VII. ročníku CRAZY FESTU, který se bude konat ve dnech 2. až 4.9.2020  na nádvoří i v sále Porubského zámku.

Záštitu nad kulturními akcemi CRAZY FESTU převzal náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. Lukáš Curylo a záštitu nad workshom "Smysluplnou prací k seberealizaci", náměstek hejtmana kraje Bc.Jiří Navrátil, MBA.


Akce u příležitosti této destigmatizační kampaně se konají na mnoha místech České republiky. Snahou naší kampaně je nabízet uvědomění místo stigmatizace a povzbuzení a podporu místo odsouzení. Stále jsme ne začátku nové cesty a tu děláme tím, že jdeme…

V případě zájmu o vystavení uměleckých děl Vašich uživatelů, kreativní dílny (realizaci i aktivní zapojení uživatelů do některé z dílen), prodej na CF, nahlaste se prosím na menssana@menssana.cz. do 31.8.2020!
Vše bude probíhat na Zámku v Porubě od 15 do 18 (19) hodin ve dnech 3. a 4. 9. 2020.

Bohužel se již nelze připojit k workshopu "Smysluplnou prací k seberealizaci",  místa jsou již obsazena.