Struktura KP v Ostravě > PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi > články

Konference Krize a duševní zdraví v období reformy psychiatrické péče - ZMĚNA!!! online forma

KCEO

01.09.2020 - PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi -> články

Krizové centrum Ostrava, z. s. si Vás dovoluje pozvat na odbornou konferenci s názvem "Krize a duševní zdraví v období reformy psychiatrické péče", která se bude konat dne 23. září 2020 v prostorách Obchodní akademie a VOŠ sociální na Zelené ulici v Ostravě.


28. ročník Evropských dnů handicapu

Trigon

26.08.2020 - PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi -> články

Asociace TRIGON, o. p. s.  Vás co nejsrdečněji zve na 28. ročník Evropských dnů handicapu (EDH), který se uskuteční od 6. do 8. října 2020 v Ostravě. Jak jistě víte, jde o tradiční mezinárodní akci, která se každoročně koná pod patronací Evropského parlamentu, Zastoupení Evropské komise v České republice a náměstka primátora statutárního města Ostravy Ing. Zbyňka Pražáka, Ph.D. V úterý 6. října se uskuteční v Multifunkční aule GONG v areálu Dolních Vítkovic multioborová konference s názvem Agresivita – fenomén současné doby?, 7. října je připraven kulatý stůl na Katedře zdravotně-sociálních studií Ostravské univerzity zaměřený na problematiku zdravotně sociálního pomezí v kontextu potřeby fungování multidisciplinárních týmů a přijatých opatření reformy péče o duševní zdraví.


Ostravské týdny pro duševní zdraví - CRAZY FEST 2020

Mens sana

26.08.2020 - PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi -> články

MENS SANA, z. ú. pořádá akce pod názvem Ostravské týdny pro duševní zdraví (OTDZ) v rámci celorepublikové kampaně Týdny pro duševní zdraví. Akce budou probíhat od 2. září do 10. října 2020, jenž je Světovým dnem duševního zdraví, který každoročně vyhlašuje World Federation for Mental Health. Stěžejní akcí OTDZ v Moravskoslezském kraji, na kterou Vás srdečně zveme, je uspořádání VII. ročníku CRAZY FESTU, který se bude konat ve dnech 2. až 4.9.2020  na nádvoří i v sále Porubského zámku.

Záštitu nad kulturními akcemi CRAZY FESTU převzal náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. Lukáš Curylo a záštitu nad workshom "Smysluplnou prací k seberealizaci", náměstek hejtmana kraje Bc.Jiří Navrátil, MBA.Křišťálový kamínek letos popatnácté

17.06.2020 - PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi -> články

Slavnostní vyhlášení prestižních cen Křišťálový kamínek se uskuteční letos popatnácté. Asociace TRIGON opět poděkuje v rámci Evropských dnů handicapu v Ostravě osobnostem za jejich výjimečné a záslužné aktivity. Vyhlášení a předání Křišťálových kamínků se uskuteční na slavnostním večeru 28. ročníku Evropských dnů handicapu, a to 7. října v 18 hodin v Dolní oblasti Vítkovic v Ostravě.