Struktura KP v Ostravě > PS Děti a rodina > články

Pečovatel/pečovatelka Pečovatelské služby v rodinách

Diakonie ČCE

25.02.2020 - PS Děti a rodina -> články

Diakonie Českobratrské církve evangelické hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici pečovatel/pečovatelka. Jedná se o smysluplnou a užitečnou práci, při které budete pomáhat jiným např. při stravování, oblékání, osobní hygieně nebo dalších úkonech péče o vlastní osobu.Organizace nabízí práci na plný nebo zkrácený úvazek, pracovní poměr na dobu určitou i neurčitou v jednosměnném provozu. Nástupní mzda při plném úvazku je 20 140 Kč.


Barborčin den otevřených dveří

Spolu pro rodinu

25.11.2019 - PS Děti a rodina -> články

Spolu pro rodinu, z.s. (dříve Sdružení sociálních asistentů, z.s.) si Vás dovoluje co nejsrdečněji pozvat na Barborčin den otevřených dveří v organizaci, který se uskuteční ve středu 4. prosince 2019 od 9 do 17 hodin v našem sídle na adrese Žerotínova 1, Moravská Ostrava (zastávka MHD Důl Jindřich).

Poprvé máte možnost seznámit se se všemi našimi ostravskými službami a aktivitami pod jednou střechou, případně návštěvu u nás spojit s neméně příjemnou návštěvou legendární kavárny Daniel. 

 

 


Hledáme terénního sociálního pracovníka

Spolu pro rodinu_logo

03.06.2019 - PS Děti a rodina -> články

Organizace Spolu pro rodinu, z.s. přijme do služby Zdravotně-sociální pomoc novou kolegyni / nového kolegu na pozici terénní sociální pracovník s úvazkem 0,5-0,75 (dle dohody).
Nabízíme práci v registrované sociální službě terénní programy, která pomáhá lidem zajistit zdravotní péči. Budete se podílet na vzniku a formování nové sociální služby, mít možnost organizovat svůj pracovní čas a pracovat z domu, získat kvalitní metodické vedení a supervizi, poznat Ostravu a být součástí moc fajn kolektivu.
Nástup je možný ihned.
Podrobnosti jsou uvedeny v přiloženém dokumentu. Více o službě se dozvíte na našich webových stránkách: https://spoluprorodinu.cz/terenniprogramy-ostrava/
Ostravská pobočka HoSt Home-Start ČR hledá sociálního pracovníka/koordinátora dobrovolníků

HoSt

21.05.2019 - PS Děti a rodina -> články

HoSt Home-Start ČR hledá sociálního pracovníka/koordinátora dobrovolníků pro ostravskou pobočku, který bude mít na starost terénní sociální práci v rodinách, koordinaci a metodické vedení dobrovolníků.

Co můžete čekat? :)

  • Záleží nám na klientech.
  • Nabízíme kreativní, zajímavou a odpovědnou práci v příjemné pracovní prostředí a přátelské atmosféře. Jsme početně malý tým působící v pěti různých městech ČR. Pracujeme týmově, s klienty ale pracujeme téměř výhradně v terénu a samostatně. Pracovní dobu umíme nastavit flexibilně.
  • Spolupracujeme - uvnitř organizace, ale i navenek s dalšími organizacemi a institucemi.
  • Naši práci stále rozvíjíme.
  • Bez smíchu by nám to nešlo.