Struktura KP v Ostravě > Manažerský tým KP Ostrava > články

ADRA hledá koordinátora/ku projektu

ADRA

15.01.2020 - Manažerský tým KP Ostrava -> články

Jste zodpovědný člověk, který má rád systematickou práci? Chcete přispět k šíření myšlenky dobrovolnictví v Moravskoslezském kraji? Máte organizační dovednosti a baví Vás komunikovat s lidmi? Hledáte smysluplnou práci a chcete věci ovlivňovat? Máte ukončený alespoň I. stupeň vysokoškolského vzdělání (Bc.)? Pak potřebujeme právě Vás!


Vážení občané

Ostrava

14.12.2019 - Manažerský tým KP Ostrava -> články

Vážení občané Ostravy, v úterý 10. 12. 2019 došlo v našem městě k tragické události, která více či méně zasáhla všechny. Někteří z Vás přišli o své blízké či známé, jiní byli přímými svědky události a mnozí jsou zasaženi nepřímo. Kolem Vás jsou lidé, kteří nabízejí pomoc. Více informací o tom, kam se můžete obrátit o pomoc, naleznete v přiloženém dokumentu.


Vánoční setkání členů pracovních skupin komunitního plánování, partnerů a hostů

KPO

29.11.2019 - Manažerský tým KP Ostrava -> články

Manažerský tým Komunitního plánování v Ostravě zve všechny členy pracovních skupin KPO na Vánoční setkání členů pracovních skupin komunitního plánování, partnerů a hostů, které se uskuteční dne 3.12.2019 od 15 hodin v Klubu Parník na Sokolské třídě v Ostravě. K poslechu zahrají FOXY HUNTERS.


Lidé lidem 2019

KPO

31.05.2019 - Manažerský tým KP Ostrava -> články

Akce Lidé lidem 2019 se v letošním roce koná ve čtvrtek 20. června 2019 v Komenského sadech (za budovou Nové radnice) v čase 9:00 - 18:00 hod. Můžete se těšit na taneční, hudební či divadelní představení, vyzkoušet si parkour s certifikovanými trenéry, základy youtuberingu, potkat se s klauny nebo si nechat pomalovat obličej. Dopoledne je pro žáky základních škol a studenty středních škol připraven tzv. Projektový den, kdy si budou moci vyzkoušet své znalosti i praktické dovednosti ze sociální oblasti. Městská policie Ostrava bude mít pro vás připraveny ukázky kynologie a hipologie a v 17:00 hodin vystoupí Pokáč. Vstupné je zdarma!