Úvodní stránka

Vánoční setkání členů pracovních skupin komunitního plánování, partnerů a hostů

KPO

29.11.2019 - Manažerský tým KP Ostrava -> články

Manažerský tým Komunitního plánování v Ostravě zve všechny členy pracovních skupin KPO na Vánoční setkání členů pracovních skupin komunitního plánování, partnerů a hostů, které se uskuteční dne 3.12.2019 od 15 hodin v Klubu Parník na Sokolské třídě v Ostravě. K poslechu zahrají FOXY HUNTERS.


Koncert Advent na trůnech - 12 měsíců příběhů

Bílá holubice

25.11.2019 - PS Občané s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením -> články

Bílá holubice, z.s. si vás dovoluje srdečně pozvat na závěrečné vystoupení sezóny, kde na koncertě s podtitulem 12 měsíců příběhů vystoupí umělecký soubor Bílá holubice. Akce se koná dne 16. 12. 2019 v 19:00 hod. v Domě kultury města Ostravy. Celou akcí vás budou provázet Patrik Děrgel a Michal Sedláček.


Barborčin den otevřených dveří

Spolu pro rodinu

25.11.2019 - PS Děti a rodina -> články

Spolu pro rodinu, z.s. (dříve Sdružení sociálních asistentů, z.s.) si Vás dovoluje co nejsrdečněji pozvat na Barborčin den otevřených dveří v organizaci, který se uskuteční ve středu 4. prosince 2019 od 9 do 17 hodin v našem sídle na adrese Žerotínova 1, Moravská Ostrava (zastávka MHD Důl Jindřich).

Poprvé máte možnost seznámit se se všemi našimi ostravskými službami a aktivitami pod jednou střechou, případně návštěvu u nás spojit s neméně příjemnou návštěvou legendární kavárny Daniel. 

 

 


Veřejná akce POD POVRCHEM

Rozkoš bez rizika

19.11.2019 - PS Občané sociálně vyloučení a ohroženi sociálním vyloučením -> články

ROZKOŠ bez RIZIKA vás zve na veřejnou akci v rámci kampaně Pod povrchem, která upozorňuje na sociální stigma a jeho vliv na život člověka. Veřejná akce v Kulturním centru Cooltour proběhne 2. prosince od 16:30 do 19:00. Těšit se můžete na vernisáž fotografií spojenou s diskuzí pro veřejnost na téma dopad Sociálního stigmatu na naši svobodnou volbu.
V panelové diskuzi od 16:30 vystoupí:
Mgr. Iveta Urbánková, sociální pracovnice, psychoterapeutka z organizace Persefona, která se věnuje obětem domácího a sexuálního násilí,
Mgr. Petra Feller, vedoucí sociální divize v organizaci ROZKOŠ bez RIZIKA, která se zabývá poskytováním zdravotních a sociálních služeb ženám poskytujícím placené sexuální služby,
Miroslava Slívová, peer pracovnice organizace ROZKOŠ bez RIZIKA, která sama pracovala v sexbyznysu.