Struktura KP v Ostravě > PS Romské etnikum > články

Pracovní příležitost ve Vzájemném soužití o.p.s.

Vzájemné soužití

25.06.2018 - PS Romské etnikum -> články

Vzájemné soužití o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník v Terénních programech organizační jednotky Helpale. Požadováno je vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, dobré komunikační schopnosti, předchozí praxe a zkušenost z přímé práce s klienty a čistý trestní rejstřík. Vítána je dobrá znalost romské problematiky a sociálně vyloučených lokalit, vysoké pracovní nasazení a flexibilita. Organizace nabízí možnost dalšího vzděávání a seberealizace, osobní rozvoj, práci v česko - romském pracovním týmu. Výše platu bude stanovena s ohledem na dosažené vzdělání a délku praxe (orientačně 17.500 - 20.000 Kč). Uzávěrka přihlášek je 31. 8. 2018, předpokládaný termín nástupu září - říjen 2018.


VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ DO NÍZKOPRAHOVÉHO ZAŘÍZENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ LIŠČINA

Vzájemné soužití

12.09.2017 - PS Romské etnikum -> články

Vzájemné soužití o.p.s. přijme pracovníka v sociálních službách do Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Liščina (dále jen NZDM-KC Liščina).

  • Pracovní poměr na 1,0 úvazku
  • Pracovní doba: 11.30 – 20.00 h (po-pá, příležitostně víkendové akce, tábor)
  • Předpokládaný nástup: co nejdříve, dle domluvy  
  • Místo výkonu práce: NZDM-KC Liščina, Sodná 25, Ostrava-Hrušov

Vzájemné soužití o.p.s. hledá sociálního pracovníka

Vzájemné soužití

26.05.2017 - PS Romské etnikum -> články

Vzájemné soužití, o.p.s. hledá sociálního pracovníka pro nízkoprahové zařízení pro děti a mládež. Mezi požadavky na tuto pracovní pozici patří odborné vzdělání v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, kladný vztah k (romským) dětem, empatie, trpělivost, odpovědnost, trestní bezúhonnost a další. Cílovou skupinu tvoří děti a mládež ve věku 6 - 26 let především ze sociálně vyloučených lokalit. Organizace nabízí dynamickou a kreativní práci v česko-romském pracovním týmu, příležitosti k dalšímu vzdělávání a osobnímu růstu, zázemí organizace slouholetou praxí, 25 dní dovolené v roce.


SPOLEČNĚ-JEKHETANE - flexibilní pracovní příležitost

Společně-Jekhetane

15.03.2017 - PS Romské etnikum -> články

Občanská poradna SPOLEČNĚ-JEKHETANE v Ostravě nabízí flexibilní pracovní příležitost (DPP)! Jedná se o zastupování poradkyň podle aktuální potřeby. Nyní, cca do poloviny dubna 2017 (po, st, čt), později nárazově dle potřeby a dohody v době nepřítomnosti některé z poradkyň. Zájemci musí splňovat kvalifikaci sociálního pracovníka. Vzhledem k povaze pracovní pozice je nutné, aby zájemce již měl zkušenost zejména v oblasti dluhového poradenství, rodinného a občanského práva a sociálního zabezpečení (běžné záležitosti denního života).