Struktura KP v Ostravě > PS Romské etnikum > články

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ DO NÍZKOPRAHOVÉHO ZAŘÍZENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ LIŠČINA

Vzájemné soužití

12.09.2017 - PS Romské etnikum -> články

Vzájemné soužití o.p.s. přijme pracovníka v sociálních službách do Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Liščina (dále jen NZDM-KC Liščina).

  • Pracovní poměr na 1,0 úvazku
  • Pracovní doba: 11.30 – 20.00 h (po-pá, příležitostně víkendové akce, tábor)
  • Předpokládaný nástup: co nejdříve, dle domluvy  
  • Místo výkonu práce: NZDM-KC Liščina, Sodná 25, Ostrava-Hrušov

Vzájemné soužití o.p.s. hledá sociálního pracovníka

Vzájemné soužití

26.05.2017 - PS Romské etnikum -> články

Vzájemné soužití, o.p.s. hledá sociálního pracovníka pro nízkoprahové zařízení pro děti a mládež. Mezi požadavky na tuto pracovní pozici patří odborné vzdělání v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, kladný vztah k (romským) dětem, empatie, trpělivost, odpovědnost, trestní bezúhonnost a další. Cílovou skupinu tvoří děti a mládež ve věku 6 - 26 let především ze sociálně vyloučených lokalit. Organizace nabízí dynamickou a kreativní práci v česko-romském pracovním týmu, příležitosti k dalšímu vzdělávání a osobnímu růstu, zázemí organizace slouholetou praxí, 25 dní dovolené v roce.


SPOLEČNĚ-JEKHETANE - flexibilní pracovní příležitost

Společně-Jekhetane

15.03.2017 - PS Romské etnikum -> články

Občanská poradna SPOLEČNĚ-JEKHETANE v Ostravě nabízí flexibilní pracovní příležitost (DPP)! Jedná se o zastupování poradkyň podle aktuální potřeby. Nyní, cca do poloviny dubna 2017 (po, st, čt), později nárazově dle potřeby a dohody v době nepřítomnosti některé z poradkyň. Zájemci musí splňovat kvalifikaci sociálního pracovníka. Vzhledem k povaze pracovní pozice je nutné, aby zájemce již měl zkušenost zejména v oblasti dluhového poradenství, rodinného a občanského práva a sociálního zabezpečení (běžné záležitosti denního života).


Sociální pracovník nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Hrušov a Liščina

Logo VZ Souzití

21.02.2017 - PS Romské etnikum -> články

Vzájemné soužití o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník nízkoprahového zařízení pro děti a mládež. Jedná se o pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou se zkušební dobou. Předpokládaný nástup: březen 2017. Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu nejpozději do 24.2.2017 poštou nebo prostřednictvím e-mailu.