Struktura KP v Ostravě > PS Protidrogová prevence a prevence kriminality > články

RENARKON slaví 20 let od svého vzniku

Renarkon, o.p.s.

20.04.2017 - PS Protidrogová prevence a prevence kriminality -> články

Jen málokterá společnost zabývající se léčbou drogových závislostí v České republice se může pochlubit tak dlouhou historií jako ostravský RENARKON, který právě letos oslaví již 20 let svého působení v Moravskoslezském kraji. V průběhu roku 2017 proto čeká pracovníky i klenty Renarkonu v rámci oslav spojených s tímto jubileem řada akcí, které představí Renarkon a jeho služby nejen odborné veřejnosti, ale také všem občanům celého Moravskoslezského regionu.

Oslavy 20. výročí existence Renarkonu odstartují 22. dubna 2017 florbalovým turnajem v prostorách Střední školy prof. Zdeňka Matějčka v Ostravě - Porubě. Další akcí, která připomene Renarkon, tentokrát výrazně i široké veřejnosti, bude koncert pro Renarkon, který je naplánován na 12. května 2017 od 18 hodin v prostorách Renarkonu na Cihelní ulici, kde na počátku 90. let několik let sídlil rockový klub Cihelna.


Tisková zpráva Renarkon, o.p.s. - Tréninkový byt pomůže při návratu k řádnému životu

Renarkon_logo

02.03.2017 - PS Protidrogová prevence a prevence kriminality -> články

Při ukončení léčby závislosti a návratu k běžnému životu je nesmírně důležitá plynulá adaptace do „normálního“ života. Právě tomu napomáhají, vedle pravidelné a řádně vedené terapeutické práce, také tréninkové byty. Ostravský Renarkon nabízí svým klientům možnost využít takového bytu. 

Bližší podrobnosti naleznete v příloze.


20. výročí vzniku Charitního střediska Michala Magone

07.11.2016 - PS Protidrogová prevence a prevence kriminality -> články

Charita Ostrava - Charitní středisko Michala Magone Vás srdečně zvou na události u příležitosti 20. výročí vzniku Charitního střediska Michala Magone, které se koná ve dnech 14. - 16. listopadu 2016 v prostorách střediska.


Den mediace

Logo PMS

06.10.2016 - PS Protidrogová prevence a prevence kriminality -> články

Probační a mediační služba pořádá v souvislosti s Mezinárodním dnem mediace dny věnované mediacím v trestním řízení a v této souvislosti Vás srdečně zve na Den mediace, které pořádá středisko PMS v Ostravě dne 12. 10. 2016. Bližší informace jsou uvedeny v přiložené pozvánce.