Struktura KP v Ostravě > PS Občané sociálně vyloučení a ohroženi sociálním vyloučením > články

Jarmark pomoci v Ostravě-Porubě

19.03.2012 - PS Občané sociálně vyloučení a ohroženi sociálním vyloučením -> články

V sobotu 31. března 2012 se od 8:00 do 12:00 hodin uskuteční JARMARK POMOCI, kde můžete pro Vás nepotřebné věci prodat nebo darovat potřebným. Jarmark pomoci se uskuteční v DOMĚ FARNOSTI, Vřesinská 245, Ostrava-Poruba.

 

Máte doma ve skříni nepotřebné věci, které je Vám líto vyhodit, ale nevíte co s nimi?  Pojďte nepotřebné proměnit ve znovu užitečné na JARMARKU POMOCI.

 

V sobotu 31. 3. 2012 se od 8 do 12 h uskuteční JARMARK POMOCI, kde můžete pro Vás nepotřebné věci prodat nebo darovat potřebným. Jarmark pomoci se uskuteční v DOMĚ FARNOSTI,  Vřesinská 245 Ostrava – Poruba (konečná zastávky autobusu 56. Radnice Poruba cca 300m od Poruba Smyčka bývalé kino Zdar pod Porubským kostelem, parkování v místě nebo u radnice).

 

JARMARK POMOCI je akce, na které jakékoli Vaše nepotřebné oblečení, sportovní potřeby, dětské zboží, kuchyňské potřeby, hračky, elektronika, zahrádkářské nářadí, knihy, CD, DVD, pokojové rostliny nebo třeba kutilské výrobky můžete za symbolickou cenu prodat nebo darovat lidem, kteří je znovu využijí.

 

Neprodané zboží bude nabídnuto CHARITĚ OSTRAVA a o. p. s. ŽEBŘÍK pro zajištění pomoci lidem v nouzi.

 

Akci pořádá Římskokatolická Farnost Ostrava ve spolupráci s Charitou Ostrava a obecně prospěšnou společností Žebřík. Více informací na www.fporuba.cz

 

Rezervace prodejních míst na e-mailu: jarmarkpomoci@email.cz

 

Leták k akci naleznete ZDE