Struktura KP v Ostravě > PS Občané sociálně vyloučení a ohroženi sociálním vyloučením > články

Výběrové řízení na pozici PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

11.04.2018 - PS Občané sociálně vyloučení a ohroženi sociálním vyloučením -> články

Nová šance, z.s. se sídlem Stará cesta 121/6 v Ostravě - Hrušově vypisuje výběrové řízení na pozici PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH pro práci v azylovém domě. Jedná se o práci na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou s nástupem od 1. 5. 2018. Jedná se o práci v nepřetržitém provozu.


Výběrové řízení na pozici VEDOUCÍ AZYLOVÉHO DOMU

17.01.2018 - PS Občané sociálně vyloučení a ohroženi sociálním vyloučením -> články

Azylový dům Nová šance, z.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici VEDOUCÍ AZYLOVÉHO DOMU. Náplní práce bude zajištění vedení a provoz sociální služby a souvisejících aktivit v azylovém domě, podílení se na zvyšování kvality sociální služby, odpovědnost za příslušné agendy a evidenci související s výkonem práce a provozem azylového domu. Jedná se o práci na plný pracovní úvazek, tj. 40hod/týden, nástupní plat 23 000Kč.


Den bez dluhů - 13. a 15. listopadu 2017

30.10.2017 - PS Občané sociálně vyloučení a ohroženi sociálním vyloučením -> články

Den bez dluhů proběhne ve dnech 13. a 15. listopadu 2017. Den bez dluhů je mezinárodní vzdělávací akce pořádaná každoročně v listopadu (konkrétně připadá Den bez dluhů na 15.11.). Akce si klade za cíl upozornit na rostoucí zadluženost lidí, na rizika spojená s dluhy a vysvětluje možnosti řešení. Organizátorem akce je společnost KRUK Česká a Slovenská republika, akce má řadu partnerů z řad neziskových organizací – Asociace občanských poraden, Fond dalšího vzdělávání, Centrum Rubikon. Hlavním partnerem letošního, stejně jako loňského ročníku, je Úřad práce ČR. Podstatou Dne bez dluhů je osobní bezplatné poradenství na kontaktních pracovištích Úřadu práce ČR, kde lidem odborní poradci poskytnou informace a návod, jak řešit dluhové potíže, exekuce, insolvenci nebo domácí rozpočet. Nejedná se o nabídky komerčních finančních produktů nebo oslovování potenciálních zákazníků. Jedná se o čistě dobročinnou službu poskytovanou zcela bezplatně.


Volná pracovní pozice - pracovník v sociálních službách

Nova šance_logo

05.04.2017 - PS Občané sociálně vyloučení a ohroženi sociálním vyloučením -> články

Nová šance, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH pro práci v Azylovém domě v Ostravě-Koblově. K požadavkům na tuto pracovní pozici patří vzdělání - nižší střední odborné nebo střední odborné s výučním listem, dále také řidičský průkaz sk. B, pracovitost, empatie, trestní bezúhonnost a jiné. Organizace nabízí práci na dobu neurčitou v hlavním pracovním poměru v nepřetržitém provozu, možný nástup od 1. 5. 2017.