Struktura KP v Ostravě > PS Občané sociálně vyloučení a ohroženi sociálním vyloučením > články

Volná pracovní pozice - pracovník v sociálních službách

Nova šance_logo

05.04.2017 - PS Občané sociálně vyloučení a ohroženi sociálním vyloučením -> články

Nová šance, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH pro práci v Azylovém domě v Ostravě-Koblově. K požadavkům na tuto pracovní pozici patří vzdělání - nižší střední odborné nebo střední odborné s výučním listem, dále také řidičský průkaz sk. B, pracovitost, empatie, trestní bezúhonnost a jiné. Organizace nabízí práci na dobu neurčitou v hlavním pracovním poměru v nepřetržitém provozu, možný nástup od 1. 5. 2017.


Nová šance - Pracovník v sociálních službách

Logo - Nová šance

07.03.2017 - PS Občané sociálně vyloučení a ohroženi sociálním vyloučením -> články

Nová šance, z.s. se sídlem Stará cesta 121/6 v Ostravě - Hrušově vypisuje výběrové řízení na pozici PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH pro práci v azylovém domě. Jedná se o práci na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neručitou s nástupem od 1. 4. 2017. Jedná se o práci v nepřetržitém provozu.


Výběrové řízení - Pracovník v sociálních službách - Azylové zařízení a Domov pro matky s dětmi

31.01.2017 - PS Občané sociálně vyloučení a ohroženi sociálním vyloučením -> články

Ředitelka Centra sociálních služeb Poruba, p.o. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa Pracovník v sociálních službách - Azylové zařízení  a Pracovník v sociálních službách - Domov pro matky s dětmi. Organizace nabízí práci na hlavní pracovní poměr s nepřetržitým provozem. Místo výkonu práce je Azylové zařízení na ul. Vřesinská 2230/5 v Ostravě - Porubě a Domov pro matky s dětmi na ul. Dělnické 386/30 v Ostravě - Porubě.


Výběrové řízení na pracovní pozici TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE

18.01.2017 - PS Občané sociálně vyloučení a ohroženi sociálním vyloučením -> články

Charita Ostrava vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici terénní sociální pracovník/ce pro charitní dům sv. Benedikta Labre - nízkoprahové denní centrum v Ostravě - Vítkovicích na ul. Lidická 54. Nabízíme zajímavou a smysluplnou práci, zázemí stabilní neziskové organizace.