Struktura KP v Ostravě > PS Občané s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením > články

SYNDROM VYHOŘENÍ ANEB JAK HOŘET A NEVYHOŘET

09.10.2017 - PS Občané s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením -> články

MIKASA z.s. Vás zve k účasti na vzdělávacím kurzu, který pořádá ve spolupráci s Národním ústavem pro autismus, z.ú. s názvem: SYNDROM VYHOŘENÍ ANEB JAK HOŘET A NEVYHOŘET, který se uskuteční 30. – 31. 10. 2017 v prostorech MIKASA denního stacionáře, Čujkovova 40a v Ostravě – Zábřehu. Lektorovat tento kurz bude pan Mgr. Roman Pešek (kognitivně behaviorální terapeut s mnohaletou praxí a publikačními aktivitami). Kurz je určen pro pracovníky v přímé péči, zaměstnance pobytových služeb, ústavů soc. péče apod. i pro pracovníky v řídících funkcích, rodiče dětí s postižením, pro kohokoliv, kdo je ohrožen syndromem vyhoření.

Pokud máte o toto školení zájem, vyplňte, prosím, přiloženou přihlášku na vzdělávací akci a zašlete ji na e-mail: zastupce.predsedy@mikasa-detem.cz.
V případě volného místa budete informování o registraci vaší přihlášky a bude vám vystavena zálohová faktura na úhradu kurzovného. Kontaktní osoba:
PhDr. Michal Panáček, PhD., zástupce předsedkyně MIKASA z.s., manažer služeb MIKASA z.s., tel. 777 88 15 56, e-mail: zastupce.predsedy@mikasa-detem.cz. Více informací naleznete v přiloženém dokumentu.