Struktura KP v Ostravě > PS Občané s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením > články

Klub čaj o páté – Výroba hračky

Logo_CZP

PS Občané s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením -> články

Přijměte prosím srdečné pozvání na lednové setkání klubu "Čaj o páté"úterý 15. 1. 2019 od 14.30 hodin na ul. Bieblova 3, Ostrava. V tomto zimním čase si zpříjemníme společně strávený čas výrobou veselé hračky. Pomůcky k výrobě budou pro vás přichystány, s sebou si vezměte sáček na hračku a dobrou náladu. Těšíme se na Vaši návštěvu a shledání!

Více informací naleznete v přiložené pozvánce.


Arénka - přehlídka dětské divadelní tvorby

Oříšek

22.11.2018 - PS Občané s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením -> články

Oříšek, z.s. si Vás dovoluje pozvat na 23. ročník Přehlídky dětské divadelní tvorby Arénka, která se uskuteční dne 24.1.2019 v Divadle loutek Ostrava. Arénka je nesoutěžní přehlídkou dětských souborů zabývajících se především divadelní tvorbou, ale i jinými uměleckými aktivitami.


Pozvánka - Čaj o páté - prosinec

CZP_logo

19.11.2018 - PS Občané s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením -> články

Přijměte prosím naše srdečné pozvání na prosincové setkání klubu "Čaj o páté" v úterý 11. 12. 2018 od 13.30 hodin na ul. Bieblova 3, Ostrava. V tomto předvánočním čase si zpříjemníme společně strávený čas výrobou vánočních ozdob z těstovin. Pomůcky k výrobě budou pro Vás přichystány, s sebou si vezměte sáček na ozdoby. Těšíme se na Vaši návštěvu a shledání!

Více informací naleznete v přiložené pozvánce.


AlFi, z.s. - výběrové řízení

AlFi

14.11.2018 - PS Občané s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením -> články

AlFi, z.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici PORADCE RANÉ PÉČE pro sociální službu AlFi - Raná péče pro rodiny s dětmi s PAS. Mezi požadavky na tuto pracovní pozici patří vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (VOŠ, VŠ), trestní bezúhonnost, orientace v problematice sociálních služeb aj. Organizace nabízí smlusluplnou a kreativní práci na plný úvazek (1,0), 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu aj. Nástupní plat 19.800,- Kč s možným dalším navýšením po uplynutí zkušební doby, termín nástupu leden 2019.