Struktura KP v Ostravě > PS Občané s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením > články

Projekt mobilní a webové aplikace pro podporu práce všech neziskových organizací a sociálních podnik

Spirála

16.05.2017 - PS Občané s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením -> články

Spirála, o.p.s. se na vás všechny obrací s prosbou o podporu svého návrhu na projekt mobilní a webové aplikace pro podporu práce všech neziskových organizací a sociálních podniků. Projekt je zaměřen na propojování neziskového, veřejného a soukromého sektoru prostřednictvím jednoduché webové i mobilní aplikace pro vyhledávání vhodné neziskové organizace či sociálnho podniku, zejména pro firmy, které chtějí být společensky prospěšné a chtějí podporovat. Aplikace by byla přehlednou databází s filtrováním podle lokality, dopadu, zaměření, podle nabízených produktů a služeb se systémem kreditů za uskutečněnou podporu pro firmy, za aktivitu pro neziskové organizace a další podpora aktivizace uživatelů. Zároveň by to byl prostor pro sjednávání výměnných obchodů mezi firmami a neziskovými organizacemi i mezi neziskovými organizacemi navzájem.


Světový den roztroušené sklerózy v Ostravě

Logo Roska

09.05.2017 - PS Občané s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením -> články

ROSKA OSTRAVA ve spolupráci s RS centrem Neurologické kliniky FNO a UNIÍ ROSKA si Vás dovoluje pozvat na Světový den roztroušené sklerózy v Ostravě pořádaný dne 24. 5. 2017 od 15 hodin v prostorách Sanatorií Klimkovice.

Bližší informace naleznete v příloze. Svou účast prosím potvrďte na emailu roska.ostrava@seznam.cz do 20. 5. 2017.


Nabídka pracovního místa v Duhovém domě

Slezská diakonie

04.05.2017 - PS Občané s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením -> články

Slezská diakonie - Duhový dům Ostrava, domov pro osoby se zdravotním postižením a odlehčovací služba vypisuje výběrové řízení na pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE s místem výkonu práce na adrese Klostermannova 1586/25, Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky. Pro tuto pracovní pozici požadujeme vzdělání v oboru sociální práce dle zákona o sociálních službách, praxi na pozici sociálního pracovníka min. 1 rok v pobytové službě, výhodou je praxe s cílovou skupinou osoby s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením. Jedná se o práci na plný úvazek (37,5 hod. týdně), zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou. Mzdové podmínky: 18 950,- Kč + osobní ohodnocení, po zkušební době 200 - 4 690,- Kč, kompetenční příplatek 1 000,- Kč. Předpokládaný nástup 15. 8. 2017.


Den otevřených dveří v Duhovém domě

04.04.2017 - PS Občané s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením -> články

Slezská diakonie, Duhový dům Ostrava Vás srdečně zvou na Den otevřených dveří, který se koná dne 11. 4. 2017 v Duhovém domě v Ostravě na Klostermannově ul. 1586/25 v Ostravě - Mariánských Horách (zastávka Hulvácký kopec). Od 9,30 do 11,00 hod. a od 13,00 do 17,00 hod. je pro Vás připravena prohlídka zařízení, prezentace fotek z aktivit s klienty, výstava a prodej výrobků klientů, miniworkshop. V rámci této akce můžete také získat informace o jednotlivých sociálních službách.