Struktura KP v Ostravě > PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi > články

Asociace TRIGON o.p.s. vypisuje výběrové řízení - pracovník v sociálních službách

21.05.2018 - PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi -> články

Asociace TRIGON o.p.s. vypisuje výběrové řízení na pozici PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH v chráněném bydlení. Organizace nabízí práci na plný úvazek v chráněném bydlení pro uživatele s duševním onemocněním. Náplní práce bude podpa uživateů v místě ubytování, např. pomoc s chodem domácnosti, úklidem, se zajišťováním stravy, osoobní hygienou, finančním hospodařením, doprovázením aj. Obecné předpoklady uchazečů o nabízenou pracovní pozici - samostatnost a spolehlivost při plnění zadaných pkolů, komunikační dovednosti, aktivní spolupráce, vstřícnost, uživatelská znalost MS Office, internet aj. Předpokládaný nástup červenec - srpen 2018.

Motivační dopis a profesní životopis nám zašlete do 31. května 2018 na adresu Asociace TRIGON - Skautská 1045, 708 00 Ostrava-Poruba v obálce s označením VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ nebo elektronickou formou na e-mailovou adresu jsekera@asociacetrigon.eu, do předmětu uveďte VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle 596 910 022. Přihlášky doručené po uvedeném datu doručení do výběrového řízení již nezařadíme.
Vybrané zájemce pozveme k ústnímu pohovoru. Pozvání k výběrovému řízení Vám zašleme e-mailem, popř. předáme telefonicky.