Struktura KP v Ostravě > PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi > články

Crazy Fest 2017

MENS SANA

11.08.2017 - PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi -> články

MENS SANA, z.ú., Vás srdečně zve na další ročník CRAZY FESTU, který je hlavní akcí kampaně Ostravských týdnů duševního zdraví. Akce se uskuteční ve dnech 6. - 8.9.2017 na zámku v Ostravě-Porubě. V rámci CRAZY FESTU se uskuteční koncerty, na kterých vystoupí NEŘEŽ, zpěvačka a herečka Iva Bittová, Fogáš, Njachas African, Karpatská drůbež a mnoho dalších. Součástí letošního CRAZY FESTU, bude vernisáž výstavy maleb lidí se zkušeností s duševním onemocněním a kreativní workshopy  pro děti a mládež.

Festival se koná pod záštitou náměstka primátora statutárního města Ostravy, pana Mgr. Michala Mariánka.


V příloze naleznete leták s podrobnostmi


Zahradní ateliér pod Ořechem

Logo Klub Mlýnek

08.08.2017 - PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi -> články

Svépomocná společnost Mlýnek, z.s.  pořádá Zahradní ateliér pod Ořechem. Bližší informace naleznete v pozvánce.


Nabídka pracovního místa - sociální pracovník/ce

21.03.2017 - PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi -> články

Centrum Anabell, z.ú., zabývající se systematickou pomocí a odporou osobám s poruchami příjmu potravy a jejich blízkým, přijme do svého týmu v pobočce Kontaktní centrum Anabell Ostrava novou kolegyni/nového kolegu - sociální pracovnici/sociálního pracovníka. Organizace nabízí zajímavou a smysluplnu práci v jediné NNO v ČR, která poskytuje sociální služby specializované na problematiku poruch příjmu potravy, odborné vedení a supervizi a také podporu v dalším vzdělávání a odborném růstu. Výše úvazku a mzdového ocenění bude předmětem ujednání v rámci vstupního pohovoru. Nástup možný od 1. května 2017.


VÝSTAVA - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - INDIVIUÁLNÍ KONZULTACE

23.11.2016 - PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi -> články

Kontaktní centrum Anabell vás srdečně zve na tematickou výstavu fotografií k poruchám příjmu potravy spojenou s návštěvou Kontaktního centra Anabell Ostrava a s možností individuálních konzultací k danému tématu, která se koná dne 28. 11. 2016 od 9 do 16 hodin.