Struktura KP v Ostravě > PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi > články

Nové pracoviště Spirály o.p.s. Sociální rehabilitace Na Jihu

20.04.2018 - PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi -> články

Aktivity Spirály o.p.s. se rozrůstají a s nimi také požadavky na prostor. Nově je proto od dubna poskytována služba sociální rehabilitace na adrese Volgogradská 2424/74, Ostrava - Jih. V této budově také působí naše šicí dílna, pro zaměstnávání OZP. V Zábřehu na nám.SNP nyní najdete jen kanceláře a hlavně přípravnu Nášupu - naše cateringové služby pro veřejnost. Slavnostní otevření prostor chystáme na konec května.

Na novém pracovišti budou uživatelům každý pracovní den k dispozici sociální pracovnice, vedoucí sociálních služeb a pracovní asistentka, která má na starost šicí chráněnou dílnu. Více o změnách a nových příležitostech pro lidi s duševním onemocněním se dozvíte na www.spirala-ops.cz.


Charitativní kalendář SLADKÉ MÁMENÍ

mléčný bar naproti

05.12.2017 - PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi -> články

Mléčný bar NAPROTI je krásného předvánočního mumraje neodmyslitelnou součástí už plných 5 let. Ke svým půlkulatým narozeninám dostal nádherný kalendář. Křest charitativního kalendáře se konal za obrovské podpory veřejnosti v říjnu na závěr mezinárodního projektu Evropské dny handicapu v Ostravě. SLADKÉ MÁMENÍ je od toho okamžiku k dispozici pro každého, kdo má zájem podpořit lidi ze sociálního podniku naproti kostela sv. Václava. Nejnižší částka za kalendář je pouhých 300 korun. Vybrané peníze jsou určeny na ušití nového firemního oblečení.


Den otevřených dveří

01.11.2017 - PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi -> články

Poradna sv. Alexandra a Target - podporované zaměstnávání vás srdečně zvou na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který se koná dne 13. 11. 2017 od 9:00 do 17:00 hodin v budově lékařského střediska na ul. Fr. Formana 13, Ostrava - Dubina. Přijďte se zeptat na to, co vás zajímá a dozvědět se informace o poskytovaných službách. Během Dne otevřených dveří se budete moci seznámit s pracovníky, prohlédnout si prostory organizace


Setkání u Oblouku

Logo Spirala

13.10.2017 - PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi -> články

Spirála o.p.s. Vás zve na Setkání u Oblouku v porubské Kafárně 19.10.2017 od 15,00 hod. Budeme si povídat nejen o duševním zdraví, ale také k němu přispějeme. Připraveny jsou pro všechny tvořivé workshopy, vernisáž výstavy Setkání s bolestí duše, ostravští muzikanti a další program pro Vaši pohodu. Na přípravě a realizaci akce se podílejí lidé s duševním onemocněním a jim tento den bude patřit.