Struktura KP v Ostravě > PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi > články

Nové pracoviště Spirály o.p.s. - Sociální rehabilitace Na jihu

04.06.2018 - PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi -> články

Obecně prospěšná společnost Spirála, která pomáhá lidem s duševním onemocněním, slavnostně otevře nové pracoviště Sociální rehabilitace Na Jihu na ulici Volgogradská 2424/74, a to 12.června 2018. Jedná se přitom o jediné takové zařízení v nejlidnatějším ostravském obvodu Ostrava-Jih. Součástí nového pracoviště je také šicí chráněná dílna se 4 zaměstnankyněmi. Zde se vyrábějí pěkné a užitečné věci, jako jsou např. baťůžky, podsedáky nebo kuchyňské chňapky. Výrobky se šijí na zakázku, některé se prodávají v obchůdku v Bílovci, v Ostravě a časem budou lidé moci podpořit provoz dílny i přes nákupní portal Fler.cz. Nové pracoviště Sociální rehabilitace Na Jihu je otevřeno v pracovní dny od 7 do 16 hodin.


Asociace TRIGON o.p.s. vypisuje výběrové řízení - pracovník v sociálních službách

Trigon

21.05.2018 - PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi -> články

Asociace TRIGON o.p.s. vypisuje výběrové řízení na pozici PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH v chráněném bydlení. Organizace nabízí práci na plný úvazek v chráněném bydlení pro uživatele s duševním onemocněním. Náplní práce bude podpa uživateů v místě ubytování, např. pomoc s chodem domácnosti, úklidem, se zajišťováním stravy, osoobní hygienou, finančním hospodařením, doprovázením aj. Obecné předpoklady uchazečů o nabízenou pracovní pozici - samostatnost a spolehlivost při plnění zadaných pkolů, komunikační dovednosti, aktivní spolupráce, vstřícnost, uživatelská znalost MS Office, internet aj. Předpokládaný nástup červenec - srpen 2018.


Asociace TRIGON o.p.s. vypisuje výběrové řízení - sociální pracovník v chráněném bydlení

Trigon

21.05.2018 - PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi -> články

Asociace TRIGON o.p.s. vypisuje výběrové řízení na pozici sociálního pracovníka do chráněného bydlení pro uživatele s duševním onemocněním. Náplní práce bude sociální šetření, poradenství, zpracování osobního profilu, motivační pohovory s uživateli aj. Mezi předpoklady uchazečů o tuto pracovní pozici patří samostatnost a spolehlivost při plnění zadaných úkolů, komunikační dovednosti, aktivní spolupráce, uživatelská znalost MS Office, internet aj. 


Nové pracoviště Spirály o.p.s. Sociální rehabilitace Na Jihu

20.04.2018 - PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi -> články

Aktivity Spirály o.p.s. se rozrůstají a s nimi také požadavky na prostor. Nově je proto od dubna poskytována služba sociální rehabilitace na adrese Volgogradská 2424/74, Ostrava - Jih. V této budově také působí naše šicí dílna, pro zaměstnávání OZP. V Zábřehu na nám.SNP nyní najdete jen kanceláře a hlavně přípravnu Nášupu - naše cateringové služby pro veřejnost. Slavnostní otevření prostor chystáme na konec května.

Na novém pracovišti budou uživatelům každý pracovní den k dispozici sociální pracovnice, vedoucí sociálních služeb a pracovní asistentka, která má na starost šicí chráněnou dílnu. Více o změnách a nových příležitostech pro lidi s duševním onemocněním se dozvíte na www.spirala-ops.cz.