Struktura KP v Ostravě > PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi > články

Nabídka pracovního místa - sociální pracovník/ce

21.03.2017 - PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi -> články

Centrum Anabell, z.ú., zabývající se systematickou pomocí a odporou osobám s poruchami příjmu potravy a jejich blízkým, přijme do svého týmu v pobočce Kontaktní centrum Anabell Ostrava novou kolegyni/nového kolegu - sociální pracovnici/sociálního pracovníka. Organizace nabízí zajímavou a smysluplnu práci v jediné NNO v ČR, která poskytuje sociální služby specializované na problematiku poruch příjmu potravy, odborné vedení a supervizi a také podporu v dalším vzdělávání a odborném růstu. Výše úvazku a mzdového ocenění bude předmětem ujednání v rámci vstupního pohovoru. Nástup možný od 1. května 2017.


VÝSTAVA - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - INDIVIUÁLNÍ KONZULTACE

23.11.2016 - PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi -> články

Kontaktní centrum Anabell vás srdečně zve na tematickou výstavu fotografií k poruchám příjmu potravy spojenou s návštěvou Kontaktního centra Anabell Ostrava a s možností individuálních konzultací k danému tématu, která se koná dne 28. 11. 2016 od 9 do 16 hodin.


Linka důvěry Ostrava

MNOF

21.11.2016 - PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi -> články

Potřebujete v krizové situaci dostupný, bezpečný, odborný a současně lidský kontakt? Linka důvěry Ostrava je telefonickým poradcem, psychologickou podporou a informačním zdrojem o odborné péči v oblasti duševního zdraví a psychosociální pomoci.


Den otevřených dveří

05.11.2016 - PS Občané s duševním onemocněním a psychosociálními obtížemi -> články

Poradna sv. Alexandra a TARGET - PODPOROVANÉ ZAMĚSTNÁNÍ vás zvou dne 11.  listopadu 2016 na Den otevřených dveří, který bude probíhat od 9,00 - 16,00 hod. v budově lékařského střediska na ul. Fr. Formana 13, Ostrava-Dubina.