Struktura KP v Ostravě > PS Děti a rodina > články

Výběrové řízení v ostravské pobočce ELIM

ELIM

01.03.2019 - PS Děti a rodina -> články

Elim Opava, o.p.s. hledá na svou ostravskou pobočku kolegu/kolegyni pro Doprovázení pěstounských rodin. Nabízíme zázemí stabilní, možnost osobního růstu a vzdělávání, pružnou pracovní dobu, možnost HomeOffice a jiné benefity. Zájemce musí splňovat podmínky vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách. 


Bezplatný seminář pro rodiče - Spolu pro rodinu, z.s.

Spolu pro rodinu

28.02.2019 - PS Děti a rodina -> články

Nezisková organizace Spolu pro rodinu, z.s., zaměřující se na poskytování sociálních služeb pro rodiny s dětmi a sociálně-právní ochranu dětí, nabízí rodičům (párům i jednotlivcům) bezplatnou účast na „Rodičovských skupinách“ určených pro rodiče v partnerském konfliktu. Jedná se o cyklus seminářů s tématikou rodičovské odpovědnosti, rodičovství, partnerských vztahů, emocí, výchovných přístupů k dětem.  Semináře vede zkušený lektor – psycholog.

Termíny a témata:

13.3.      Partnerský vztah a rodičovství

27.3.      Emoce v rodině

10.4.      Funkční a zdravé přístupy k dětem

24.4.      Stresové faktory v rodině

15.5.      Rodičovské kompetence

- vždy od 16 hodin


Den otevřených dveří - Centrum sociálních služeb Poruba

CSS Poruba

18.09.2018 - PS Děti a rodina -> články

Centrum sociálních služeb Poruba, p. o., Vás srdečně zve na Den otevřených dveří  v rámci X. ročníku Týdne sociálních služeb, který se bude konat dne 10. 10. 2018. Je pro Vás připravena prohlídka jednotlivých zařízení, v rámci této akce je možné získat informace o našich sociálních službách.

 

 

 


Den otevřených dveří - Poradna Cesta těhotenstvím

Dlaň životu

25.05.2018 - PS Děti a rodina -> články

Obecně prospěšná společnost Dlaň životu vás zve dne 14.6.2018 na den otevřených dveří v Poradně Cesta těhotenstvím v Ostravě. Poradna bude pro vás otevřena v čase 10 - 16 hodin. Během akce si můžete prohlédnout prostory poradny, seznámit se s činností poradny a jejími aktivitami pro těhotné ženy a rodiče s dětmi a získat pro Vás potřebné informace