Struktura KP v Ostravě > Manažerský tým KP Ostrava > články

Kariéra PLUS 2012

06.03.2012 - Manažerský tým KP Ostrava -> články

Největší veletrh pracovních nabídek v Moravskoslezském kraji se letos koná 13. března na VŠB-TUO. Díky finanční podpoře magistrátu města Ostravy se této akce letos zúčastní 6 nestátních neziskových organizací. 

 

NNO tím získávají možnost již počtvrté prezentovat svou organizaci a seznámit mladé lidi s neziskovým sektorem jako takovým, s možností najít uplatnění v sociální sféře a rozšířit jejich rozhled o oblast sociálních služeb a možnost výběru mezi jednotlivými poskytovateli. 

 

Projekt Kariéra PLUS se skládá ze dvou částí. Z veletrhu pracovních příležitostí, který VŠB-TUO pořádá v březnu 2012 už popáté a mezinárodní konference, která se bude tentokrát konat v září 2012.

 

Veletrh pracovních příležitostí
Jde o největší veletrh pracovních nabídek v Moravskoslezském kraji. Podobně jako v loňském roce organizátoři předpokládají, že se ho zúčastní více než 100 firem. Firmy budou nabízet studentům a absolventům vysokých škol práci a samy zde mohou získat mladé a perspektivní zaměstnance. Veletrhu se mohou zúčastnit všichni studenti a absolventi vysokých škol z České republiky.

 

Mezinárodní konference
Konference bude řešit, jak pomoci studentům a absolventům vysokých škol, aby se uplatnili na trhu práce, a firmy získávaly kvalifikované zaměstnance.

 

Kariéra PLUS, to je profesionální přístup, vynikající organizace a spolehlivost. Kariéra PLUS je praktický a užitečný projekt pro studenty i firmy.

 

Více informací naleznete ZDE

 

Prezentaci NNO naleznete v příloze.