Struktura KP v Ostravě > Manažerský tým KP Ostrava > články

Nabídka pracovního místa KOORDINÁTOR DOBROVOLNÍKŮ

ADRA

26.03.2019 - Manažerský tým KP Ostrava -> články

Dobrovolnické centrum ADRA Ostrava nabízí smysluplnou práci na pozici KOORDINÁTOR DOBROVOLNÍKŮ. Jedná se o práci na HPP, plný úvazek s možným nástupem 1.6.2019 nebo 19.8.2019. Mezi požadavky na danou pracovní pozici patří ukončené SŠ vzdělání s maturitou, komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost a samostatnost. Organizace nabízí zázemí velké a stabilní humanitární organizace, pružnou pracovní dobu, stravenky, 5 týdnů dovolené aj.


Pozvánka na akci Moravskoslezského kraje SPOLU RUKU V RUCE

MSK

26.03.2019 - Manažerský tým KP Ostrava -> články

Náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Vás srdečně zve na 2. ročník benefiční akce s názvem "Spolu ruku v ruce", jejímž hlavním účelem je přiblížení života neformálních pečujících a osob s postižením běžné populaci. Tato událost se uskuteční dne 11. května 2019 v prostorách Trojhalí Karolina v Ostravě a nabídne nejen hudební vystoupení interpreta VOXEL, bubenického souboru Rytmy a kapely SLZA, ale také bohatý doprovodný program pro rodiny s dětmi. Vstupné na akci je dobrovolné a výtěžek z něj bude použit pro benefiční účely v podobě podpory dvou projektů svépomocných skupin sdružujících neformální pečovatele o blízkou osobu s postižením.


Výběrové řízení na ředitele Domova Sluníčko

Ostrava

19.03.2019 - Manažerský tým KP Ostrava -> články

Rada města Ostravy vyhlašuje výběrové řízení na místo ředitel/ka Domova Sluníčko, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace, se sídlem Syllabova 19, 703 00  Ostrava-Vítkovice. Mezi požadavky na uchazeče patří ukončené vysokoškolské vzdělání, min. 3 roky v pozici vedoucího zaměstnance, manažerské  schopnosti a výborné komunikační dovednosti, znalost problematiky poskytování sociálních služeb dle zákona č. 108/2006 Sb. a znalost hospodaření příspěvkových organizací územního samosprávného celku aj.


Ostrava si připomíná Světový den sociální práce

Ostrava

19.03.2019 - Manažerský tým KP Ostrava -> články

Město Ostrava si společně s dalšími národními a mezinárodními organizacemi připomíná Světový den sociální práce. Ten vyhlašuje Mezinárodní organizace sociálních pracovníků od roku 1983 vždy na třetí úterý v měsíci březnu. Letos připadá na 19. března 2019. Světový den sociální práce se každý rok zaměřuje na určité téma. „Letos je tématem podpora významu mezilidských vztahů. Ostrava dlouhodobě usiluje o to, aby byla městem, které dokáže svým obyvatelům zajistit důstojný život. Také proto podporuje na svém území činnosti sociální práce a systém sociálních služeb rozvíjí v procesu komunitního plánování,“ připomenul náměstek primátora Zbyněk Pražák.