Struktura KP v Ostravě > Manažerský tým KP Ostrava > články

Výběrové řízení na ředitele Domova Sluníčko

Ostrava

19.03.2019 - Manažerský tým KP Ostrava -> články

Rada města Ostravy vyhlašuje výběrové řízení na místo ředitel/ka Domova Sluníčko, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace, se sídlem Syllabova 19, 703 00  Ostrava-Vítkovice. Mezi požadavky na uchazeče patří ukončené vysokoškolské vzdělání, min. 3 roky v pozici vedoucího zaměstnance, manažerské  schopnosti a výborné komunikační dovednosti, znalost problematiky poskytování sociálních služeb dle zákona č. 108/2006 Sb. a znalost hospodaření příspěvkových organizací územního samosprávného celku aj.


Ostrava si připomíná Světový den sociální práce

Ostrava

19.03.2019 - Manažerský tým KP Ostrava -> články

Město Ostrava si společně s dalšími národními a mezinárodními organizacemi připomíná Světový den sociální práce. Ten vyhlašuje Mezinárodní organizace sociálních pracovníků od roku 1983 vždy na třetí úterý v měsíci březnu. Letos připadá na 19. března 2019. Světový den sociální práce se každý rok zaměřuje na určité téma. „Letos je tématem podpora významu mezilidských vztahů. Ostrava dlouhodobě usiluje o to, aby byla městem, které dokáže svým obyvatelům zajistit důstojný život. Také proto podporuje na svém území činnosti sociální práce a systém sociálních služeb rozvíjí v procesu komunitního plánování,“ připomenul náměstek primátora Zbyněk Pražák.


Společenský večer Dobrovolnického centra ADRA Ostrava

ADRA

15.01.2019 - Manažerský tým KP Ostrava -> články

Dobrovolnické centrum ADRA Ostrava si Vás dovoluje pozvat na Společenský večer u příležitosti 10. výročí svého založení. Slavnostní večer se koná dne 16.2.2019 v Imperial Hotelu Ostrava od 19 hodin. K poslechu i tanci hraje JERY´S BAND. Vstupné 350 Kč.


Vánoční setkání členů pracovních skupin komunitního plánování, partnerů a hostů 2018

KPO

22.11.2018 - Manažerský tým KP Ostrava -> články

Manažerský tým Komunitního plánování Ostrava Vás všechny srdečně zve na Vánoční setkání členů pracovních skupin komunitního plánování, partnerů a hostů, které se uskuteční dne 4. prosince v Klubu Parník na Sokolské třídě v Ostravě. Začátek akce je v 15:00 hodin.